Meteoskop na říjen

ID-10073276

Jaký bude mít vliv počasí na naše zdraví v říjnu?

Panna

Konec stresu! Se začínajícím podzimem a s výrazně se zkracujícími dny nic neuděláte. Proti stresu a depresi u podzimu vám pomůže sport, milá společnost a zpočátku měsíce i skleička burčáku.

Váhy

Pokud se vydáte na horskou túru, potom k dobrým botám přibalte teplé svetry a zimní bundy. Sem tam na vás vykoukne ale i sluníčko.

Štír

Aktivita klíšťat bude i nadále klesat – konečně budete moci využít les k dlouhým procházkám s vaším psem. Navíc, houby opravdu rostou! A vypadá to, že podmínky pro jejich růst budou dobré i v říjnu.

Střelec

Posilujte imunitu – cvičením, otužováním, saunou. Hlavně si pamatujte, že není špatné počasí, jen špatně oblečený člověk.

Kozoroh

Buďte opatrní za volantem! Po ránu se budou tvořit četné mlhy nebo nízká oblačnost. Takže hrozí snížená dohlednost.

Vodnář

Nepřehánějte práce na zahradě – hrozí úrazy a také bolesti zad. Nicméně zazimování chalupy a zahrady bude postupně na pořadu dne.

Ryby

Dopřejte si prodloužený víkend někde ve Středomoří. Procházky u pobřeží vám pomohou načerpat novou energii.

Beran

Alergenů v ovzduší bude i nadále ubývat a to kvůli chladnému, větrnému a deštivému počasí. V ovzduší přetrvávají pyly plísní.

Býk

Posilujte imunitu. Všude okolo řádí virózy a nachlazení ze studeného počasí. Zkuste saunu a čerstvé ovoce.

Blíženci

Do jídelníčku postupně zařaďte více ryb kvůli vitamínu D. Slunečních paprsků už tolik v říjnu rozhodně nebude, jako v létě.

Rak

Práce vám, zejména zpočátku měsíce moc od ruky nepůjde a to kvůli šedivým a chladným dnům. Těžší úkoly přesuňte na později.

Lev

Teple se oblékejte – při teplejších dnech vrstvěte. Rána už budou opravdu chladná.

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>