Výhled počasí do 20. října

DSC_1598

Sychravý a chladnější průběh září bude pokračovat! Průměrné denní teploty jsou už nyní na říjnových normálech a navíc se bude ještě ochlazovat. Ani výhled počasí na měsíc není o moc „optimističtější“. Deštníky a teplé oblečení budeme potřebovat i nadále. Slunce na nás vykoukne zřejmě až na začátku druhé říjnové dekády, do té doby můžeme na babí léto zapomenout.

Období 18-30.9.2017

Oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo občasný déšť. Polojasno jen přechodně. Ráno a dopoledne místy mlhy nebo nízká oblačnost. Ranní teploty 10 až 4 °C. Denní teploty 12 až 18 °C.

Období 1.-10.10.2017

Zpočátku období polojasno až oblačno, místy přeháňky, postupně převážně oblačno s občasným deštěm a přeháňkami, na vrcholcích hor přechodně i déšť se sněhem. Po ránu a dopoledne mlhy nebo nízká oblačnost. Ranní teploty zpočátku období 10 až 4 °C, při malé oblačnosti chladněji a ojediněle přízemní mrazíky. Denní teploty 14 až 19 °C.

Období 11.-20.10.2017

Zpočátku období převážně polojasno, pouze ojediněle s přeháňkami. V druhé polovině převážně oblačno, místy občasný déšť. Po ránu a v dopoledních hodinách místy mlhy nebo nízká oblačnost. Ranní teploty 7 až 1 °C. Denní teploty zpočátku období 12 až 17 °C, postupně 8 až 13 °C.

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>