Meteoskop na srpen

ID-10073276

 

Váhy

Máte tolik energie – ať je horko nebo prší, vy sršíte dobrou náladou. Zkuste se ale šetřit, po dovolené vám začne pracovní kolotoč. Při tropických teplotách nezapomeňte dodržovat pitný režim.

Lev

Zkuste si upravit jídelníček podle počasí – zpočátku měsíce při tropických dnech jezte hodně ovoce a zeleniny, v deštivých dnech si dejte něco hutnějšího. Uvidíte, že to prospěje nejen vašemu zažívání.

Vodnář

Bojíte se už kvůli přemnoženému hmyzu tj. zejména vosám vycházet ven? Také srpnové počasí bude přát jejich všudypřítomnosti. Raději tak nakupte repelent. Naopak aktivita klíšťat bude klesat.

Ryby

Plánujte vyjet k moři? V českých nádržích se rychle zhoršuje kvalita vody a vy dokážete nabrat nových sil pouze tak, že budete od rána do večera naložení ve vodě. Koncem měsíce se nezapomeňte v tuzemsku po ránu teple oblékat – rána už budou chladná.

Rak

Ve druhé polovině srpna se začnete cítit bez energie, což způsobí ubývání slunečních paprsků a prodlužování nocí. Zatímco ostatní si od tropů rádi odpočinou, vám budou chybět. Neváhejte a vyražte ještě do Středomoří.

Panna

I když všechny kolem sebe dokážete poučit o škodlivosti slunečních paprsků a potřebě dodržování pitného režimu ve vedrech, sami se šidíte. Myslete více na sebe – trochu sportu vám také neuškodí.

Býk

Užívejte si všech prázdninových radovánek, dokud jim počasí přeje. Jakmile přijde sv. Vavřinec, bude všem letním radovánkám konec. Spolu se sv. Vavřincem, se vám ztratí úsměv z tváře.

Kozoroh

Ve druhé polovině měsíce se budete cítit výborně –  konečně se totiž začne ochlazovat a vám se vrátí chuť do práce a zrealizujete své dlouhodobé plány a nápady. V práci budete za jedničku, ale chce to i odpočívat.

Beran

Víte, proč jste i v létě stále nachlazení? Špatně se oblékáte – buď je vám zima nebo jste zpocení. Dbejte více na doplňování vitamínů a na správné oblékání. Do tropů volte jen přírodní materiály.

Střelec

Slunečných paprsků už bylo na vás letos v létě až dost. Proto raději volné chvíle travte v chládku domova a relaxujte. Když za sportem, tak raději do tělocvičny, jinak si uženete úpal.

Blíženci

Přestaňte se trápit tím, že se blíží konec prázdnin – s tím nic nenaděláte. Raději si rozvrhněte všechny pracovní aktivity a povinnosti ať se vám nenakupí najednou hned po dovolené. To byste hned přišli o veškerou energii načerpanou ve dnech volna.

Štír

S prvními ranními mlhami se vám vrátí zdravotní potíže a chmury, které zmizeli na jaře s prvními slunečnými paprsky a potřebou práce na zahradě. Pořiďte si horské sluníčko – to vám udělá dobře.

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>