Meteoskop na duben

ID-10073276

 

Jaký bude mít vliv počasí na naše zdraví v dubnu?

Štír

Bez opalovacího krému raději na přímé sluneční záření nevyrážejte nebo to odnesete první jarní spáleninou a do konce roku se budete slunečním paprskům už pouze vyhýbat. Slunce má totiž velkou sílu a my jsme po zimě slunečním paprskům odvykli.

Střelec

Zkuste den začít, místo šálkem kávy, se sklenicí rozmixovaného ovoce nebo zeleniny. Uvidíte, že vám dodá více energie a po zimě potřebujete dodat vitamíny. Virózy totiž lítají i na jaře.

Kozoroh

Šetřete své tělo – náhlé změny tlaku vzduchu vám dobře dělat nebudou! Pamatujte si – všeho s mírou a na jaře to platí dvojnásob. Počasí bude během dubna opravdu aprílové.

Vodnář

I přes všudypřítomný pyl v ovzduší a vaši neustálou alergii, se budete z probouzející se přírody radovat a procházky vám prospějí. Vyrážejte tedy raději po dešti, kdy jsou pyly vymyté. Kapesníky ale s sebou!

Ryby

Travte co nejvíce času venku – na čerstvém vzduchu. Při fyzické práci a sportu dbejte na vhodné oblečení, ať se moc nezpotíte – následně hrozí bolesti zad nebo naopak, ať vám není chladno a nenastydnete.

Beran

Přestaňte se rozčilovat! Počasí prostě neporučíte a proměnlivost počasí i rychlé teplotní propady přece k dubnu patří. Hlídejte si ale velké tlakové propady, o které nebude nouze.

Býk

Jarní počasí vám udělá dobře na těle i na duši. Všechny chmury a bolístky rázem s prvními slunečnými a teplými dny zmizí. Ale pozor na unáhlená rozhodnutí. Pokud jste na začátku dubna vytáhly sandály, raději je ještě nechte v botníku.

Blíženci

Pokud se vydáte do lesa, nezapomeňte na repelenty proti klíšťatům! Jejich aktivita bude s přibývající zelení narůstat – buďte na pozoru. To samé platí i pro vašeho psa.

Rak

Vaše pracovní výkonnost půjde v dubnu strmě nahoru. Nikomu nemusíte vysvětlovat, že na tom má velký podíl jarní počasí. Index pracovní výkonnosti bude na vysokých hodnotách.

Lev

Ani na jaře nepřestávejte do jídelníčku zařazovat ovoce a zeleninu! Naopak – dostatek vitamínů vaše tělo potřebuje celoročně. Zkuste i odlehčenou stravu, i když to zejména přes Velikonoce moc nepůjde.

Panna

Je na čase se konečně začít hýbat – vždyť stačí 20 minut denně a brzy se dostaví první „odměna“. Počasí bude ke sportu vybízet – venkovní aktivity mají zelenou.

Váhy

Nevíte, co na sebe? Ráno je mnohdy ještě chladno, odpoledne na slunci rtuť teploměru stoupá i přes 20 °C. Rada zní – vrstvěte! A v pohotovosti mějte jak tričko s krátkým rukávem, tak bundu.

 

 

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. cheap auto insurance quotes
    [url=http://carxxinsurancexx.org/]cheap auto insurance quotes[/url]
    cheap insurance for cars
    car insurance quotes

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>