Z kabátů do trička a zase zpátky

29392scr_b8a339b68a066e0

 

Díky teplému jižnímu proudění, se nejvyšší odpolední teplota v Česku pohybuje přes 20 °C a průměrné denní teploty tak odpovídají polovině května. Také první dubnový víkend bude velmi teplý – nejvyšší odpolední teploty budou stoupat až na 24 °C a padat tak budou četné teplotní rekordy.

 

Ze zimy, jsme se tak za krátký čas dostali rovnou do léta. Už příští týden ale opět přinese ochlazení a na horách bude sněžit.

 

V neděli bude většinou oblačno, místy déšť nebo přeháňky, ojediněle i bouřky. Na Moravě a ve Slezsku polojasno až oblačno, ojediněle přeháňky nebo bouřky. Nejvyšší teploty 19 až 23 °C. Teplota v 1000 m na horách kolem 15 °C. Mírný severní vítr.

 

V pondělí bude oblačno až polojasno, místy přeháňky. Noční teploty 7 až 3 °C. Denní teploty 11 až 15 °C, na východě až 19 °C. Mírný severovýchodní vítr.

 

V úterý bude oblačno a přeháňky. Noční teploty 7 až 3 °C. Denní teploty 12 až 16 °C. Mírný severovýchodní vítr.

 

Ve středu bude zataženo až oblačno, místy s přeháňkami nebo deštěm. Noční teploty 6 až 2 °C. Denní teploty 10 až 14 °C. Mírný severní vítr.

 

Ve čtvrtek bude zataženo až oblačno, občas déšť nebo přeháňky. Noční teploty 6 až 2 °C. Denní teploty 7 až 11 °C. Čerstvý severozápadní vítr.

 

V pátek bude oblačno až zataženo s přeháňkami. Noční teploty 4 až 0 °C. Denní teploty 7 až 11 °C. Mírný severozápadní vítr.

 

V sobotu bude oblačno až polojasno. Noční teploty 6 až 2 °C. Denní teploty 8 až 12 °C. Mírný severozápadní vítr.

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>