Deprese z počasí?

20141018_145241

Nemáte rádi sychravé podzimní počasí? Možná právě proto, že se jedná období s nejkratší délkou slunečního svitu. Podvědomě totiž dáváme přednost slunečným dnům, které v nás vyvolávají dobrou náladu. Naopak mlhavé, zatažené dny nízkou oblačností, kterých letošní podzim zatím přinesl dost, v nás mohou vyvolat nejprve zhoršení nálady, poté snížení výkonů v práci a v nejhorších případech také deprese. Nejvíce ohroženou skupinou lidí trpících depresemi z počasí jsou labilní jedinci a starší občané.

Jak se depresím vyvarovat? Pokud sledujete předpověď počasí, která stále skloňuje pouze slovo inverze, naplánujte výlet na hory – tak totiž převládá slunečné počasí. Snažte se čas trávit mezi lidmi – nejlépe v tělocvičně nebo na kurzech zpívání, malování apod., prostě na místě, kde vás to baví. Dámám určitě udělá radost i nákup nějaké nepotřebné věci.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. get money today
    payday loans las vegas
    cash lenders

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>